Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Ostatní knihy >

Slovart Klimtův polibek. Román o lásce. Co nás nezabije, to nás přizabije. - Boris Filan

Slovart Klimtův polibek. Román o lásce. Co nás nezabije, to nás přizabije. - Boris Filan

Cena produktu Slovart Klimtův polibek. Román o lásce. Co nás... není známa.

 

Popis produktu Slovart Klimtův polibek. Román o lásce. Co nás nezabije, to nás přizabije. - Boris Filan: Klimtův polibek je román o velké lásce, krutě poznamenané dobou, v níž se odehrává. Je to velký, krásně bolavý příběh o těch, kdo nedokážou odejít a nesmí zůstat. O těch, kteří musí být spolu, pře...  Více informací


Slovart Klimtův polibek. Román o lásce. Co nás nezabije, to nás přizabije. - Boris Filan - popis

Klimtův polibek je román o velké lásce, krutě poznamenané dobou, v níž se odehrává. Je to velký, krásně bolavý příběh o těch, kdo nedokážou odejít a nesmí zůstat. O těch, kteří musí být spolu, přestože se nenávidí, i o těch, kteří se musí i přes životní lásku rozejít. Je to příběh o věku objevování, prvních návštěv Západu a oslnění jeho zázraky. Vyprávění o rodící se rockové hudbě, o basketbalovém přátelství, o skvělých nových knihách a filmech. Boris Filan jej vypráví s typickým smyslem pro překvapující detail, s ironickým odstupem a místy až s nečekaným humorem.

Výrobce Slovart

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Slovart Klimtův polibek. Román o lásce. Co nás nezabije, to nás přizabije. - Boris Filan užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější E-knihy nebo Audioknihy, Učebnice, Odborná literatura.